Čerpací stanice AGRA DEŠTNÁ

Čerpací stanice AGRA DEŠTNÁ

Čerpací stanice je vybavena moderní prodejnou s motoristickým i potravinářským zbožím. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových lahví s propan-butanem, možnost využití pevného vysavače a případně zkontrolovat tlak v pneumatikách či doplnit vzduch.

Kvalita pohonných hmot

Samostatnou kapitolou je kvalita prodávaných pohonných hmot. Vzorky pohonných hmot jsou pravidelně odebírány přímo z čerpací stanice a jsou podrobeny přísné kontrole v laboratořích. Původ a kvalita každé dodávky pohonných hmot jsou deklarovány příslušným atestem, který je na každé čerpací stanici k dispozici.

Naše čerpací stanice poskytují služby srovnatelné s evropským standardem.

Dodavatelem pohonných hmot je ….

Nabízíme vysoce kvalitní paliva

BA 95 Natural –  bezolovnatý automobilový benzin

Bezolovnaté automobilové benziny jsou směsí kapalných uhlovodíků vroucích v rozmezí převážně 30 až 210 °C. Jsou určeny jako palivo pro zážehové motory a jsou definovány normou ČSN EN 228.

 Diesel – motorová nafta

Motorové nafty jsou směsi ropných kapalných uhlovodíků, vroucích převážně v rozmezí 150 až 360 °C. Používají se jako paliva pro vznětové motory, případně pro některé typy plynových turbín. Mohou obsahovat přísady ke zlepšení užitných vlastností. Jsou definovány normou ČSN EN 590.

Diesel Plus – motorová nafta

Motorová nafta bez biosložky, vhodná pro všechny dieselové motory, bod tuhnutí  – 43 °C .

 

Provozní doba:  Po-Pá 6:30-19:00 hod.
So-Ne 7:00-19:00 hod.

telefon: 776 071 456

PROČ zkontrolovat tlak v pneumatikách a doplnit vzduch,

 

je to důležité pro bezpečnost jízdy, ale i z ekonomických důvodů. Správný tlak v pneumatikách, předepsaný výrobcem, přispívá ke snížení spotřeby paliv a k prodloužení životnosti pneumatik. Pamatujte, že příliš nízký tlak je pro obutí vašeho vozu škodlivější než přehuštění. Při poklesu tlaku o 10 % se už zvyšuje spotřeba paliva a snižuje životnost pneumatik až o desetinu. Tlak nižší o 30% může způsobit snížení životnosti pneumatiky až o polovinu! Na druhé straně maximálně nahuštěné pneumatiky mohou hůře reagovat na brzdění.

Dbejte na to, aby pneumatiky na stejné nápravě měly vždy stejný tlak. Tlak měřte vždy za studena. Jednou za půl roku zkontrolujte také tlak v rezervě. Kontrolu stavu pneumatik obzvlášť doporučujeme při změně ročního období a výměně obutí.

Comments are closed.