ZAHRADNICTVÍ

Veškerý sortiment k dušičkám POUZE PŘEDEM na objednávku na telefonním čísle 608 702 632.

Nově prodáváme v našem zahradnictví stáčená vína. Vína Vám na místě stočíme do nových PET lahví ( objem  1 l až 2 l).

od 13.7.2020 zahájen prodej myrty.

Vítejte v zahradnictví AGRA Deštná, a.s.

Připravili jsme si pro Vás menší přehled dostupnosti našich výrobků dle ročních období:

JARO (březen, duben, květen)

V březnu začínáme prodej některých druhů zeleniny a macešky a několik druhů sazenic rajčat. Již od května je možné u nás zakoupit bylinky, balkónovky, letničky, trvalky a samozřejmě sadbu zeleniny. Pro velký zájem jsme si letos pro Vás připravili více druhů paprik od těch zeleninových, různých barev, přes feferonky, poseidony až po extra pálivé Jamaiky, Scorpiony. Samozřejmostí jsou i různé druhy okurek roubovaných i neroubovaných.

LÉTO (červen, červenec, srpen)

V červnu prodej balkónovek, letniček, trvalek a samozřejmě sadbu zeleniny, rajčat a námi vypěstovaných i koupených okurek (nakládačky a roubované). S blížícím se koncem července končí prodej letniček, balkonovek a trvalek. V srpnu nastává prodej chryzantém.

PODZIM (září, říjen, listopad)

Měsíc říjen je ve znamení dušiček. Jak již víte, zboží je převážně na objednávku. Vyrábějí se věnce a věnečky, košíky, přírodní i s umělými květy.

ZIMA (prosinec, leden, únor)

Na dušičky navazují vánoční výrobky. Jsou to věnce adventní i na dveře, košíčky, misky, svícny, kapličky, vánoční stromečky na hroby i na stůl. Již od února prodej petrklíčů.

 

Po celý rok přijímáme objednávky na smuteční věnce, kytice i na řezané květiny. Jarní sezona otevřeno od 7:00 hod. do 17: 00 hod. Mimo sezonu otevřeno od 7:00 hod. do 16:00 hod. 

Sobota od 9:00 hod. do 11:00 hod. 

      

vedoucí zahradnictví pí. Bílková Věra   Tel. 608 702 632 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.