ZAHRADNICTVÍ

Vítejte v zahradnictví AGRA Deštná, a.s.

Připravili jsme si pro Vás menší přehled dostupnosti našich výrobků dle ročních období:

JARO (březen, duben, květen)

Od března se prodávají macešky i některé druhy sadby zeleniny. V měsíci dubnu nabízíme petrklíče, macešky, sadbu zeleniny a navíc 5 nových druhů sazenic rajčat.  Již od května je možné u nás zakoupit bylinky, balkónovky, letničky, trvalky a samozřejmě sadbu zeleniny, rajčat a námi vypěstovaných i koupených okurek (nakládačky a roubované).

LÉTO (červen, červenec, srpen)

V červnu prodej balkónovek, letniček, trvalek a samozřejmě sadbu zeleniny, rajčat a námi vypěstovaných i koupených okurek (nakládačky a roubované). S blížícím se koncem července končí prodej letniček, balkonovek a trvalek. V srpnu nastává prodej chryzantém.

PODZIM (září, říjen, listopad)

Měsíc říjen je ve znamení dušiček. Jak již víte, zboží je převážně na objednávku. Vyrábějí se věnce a věnečky, košíky, přírodní i s umělými květy.

ZIMA (prosinec, leden, únor)

Na dušičky navazují vánoční výrobky. Jsou to věnce adventní i na dveře, košíčky, misky, svícny, kapličky, vánoční stromečky na hroby i na stůl. Již od února prodej petrklíčů.

 

Po celý rok přijímáme objednávky na smuteční věnce, kytice i na řezané květiny. V sezoně od března do konce roku máme otevřeno od 7:00 hod do  17:00 hod.       

vedoucí zahradnictví pí. Štejdýřova Věra   Tel. 608 702 632 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.